Avaveerandi võitis Tallinna klubi 18:15, poolajaks olid võõrustajad ees 42:40. Tugeva kolmanda veerandi tegi aga Ventspils, visates 29 silma TalTechi 14 vastu. Kättevõidetud edu Läti klubi enam käest ei andnud ja lõpuks saadi 12-punktiline võit.

Eesti meeskonna resultatiivseim oli 22 silma visanud Leemet Böckler, Levi Martin Giese lisas 20 punkti. Üleplatsimeheks kerkis Ventspilsi mängumees Janis Kaufmanis 23 punktiga.

TalTech sai nelja võidu kõrvale kümnenda kaotuse, Ventspilsile oli see kümnes võit. Kaotusi on lätlastel kirjas kolm.

Raske võidu sai Riia VEF, kes oli võõrsil 91:85 parem Rapla meeskonnast. Võitjate parimana tõi Kristijan Krajina 19 silma, Arturs Kurucs lisas 18 punkti.

Rapla poolelt viskasid Indrek Kajupank ja Montae Glenn 16 punkti, ameeriklase arvele kogunes ka 12 lauapalli. Kahekohalise punktiarvuni jõudsid veel Devaugntah Williams (12), Sven Kaldre (12), Gregor Ilves (11) ja Rait-Riivo Laane (10).