Rapla suutis eesmärgi täita ning kodus alistati Läti Ülikooli 80:54. Vahe tehti sisse juba avaveerandiga, mis võideti 17:8. Poolajaks oli edu juba 41:24. Kolmanda veerandiga kasvatati vahet veelgi, mis tähendas, et viimane periood oli juba vormistamise küsimus.

Võitjate parimana tõid Monta Glenn ja Christopher Tawiah 13 silma. Sven Kaldre ja Devaugntah Williamsi arvele jäi 11 punkti. Läti Ülikooli resultatiivseim oli Artis Arnitis 17 punktiga.

Rapla teenis kuue kaotus kõrvale seitsmenda võidu. Läti Ülikoolil on kirjas 3 võitu ja 9 kaotust.

Teises laupäevases kohtumises jäi TalTech võõrsil napilt 69:74 alla Riia VEF-ile. Hea alguse teinud külalised võitsid avapoolaja 34:28. Veel viimase veerandi eel juhiti 58:50, kuid viimasel perioodil panid võõrustajad oma paremuse maksma, kui Riia VEF viskas 24 punkti TalTechi 11 võidu.

TalTechi parim oli Leemet Böckler 17 silmaga, 12 punkti kogusid Sten Olmre ja Eric Schmalz. Üleplatsimeheks kerkis VEF-i poolelt Arturs Kurucs 19 punktiga.

VEF jätkab kaotusteta, olles nüüdseks kogunud 12 kohtumisega 12 võitu. TalTechil on kirjas 4 võitu ja 9 kaotust.