Pärnu jäi kohtumise algul juba 5:12 kaotusseisu, kuid järk-järgult vahet vähendati ja veerandaja lõpus jõuti Demetre Riversi korvist 19:21 peale. Ventspils jätkas siiski initsiatiivi hoidmist ja pärast Rihards Lomažsi lähiviset juhtisid lätlased 35:24. Siim-Markus Posti viskest oli pärnakate jaoks 2.29 enne poolajale minekut kaotusseis 29:40, misjärel tegi Ventspils aga 5:0 ja pääseti nii 16 punktiga ette.

Kolmandal veerandajal paisus vahe kahel korral 18 punktile, aga Henri Wade-Chatmani ja Riversi korvidest vähenes see 40:51 peale. Ventspils tegi kiirelt 7:0 vastu, ent Wade-Chatman ja Rivers hoidsid kaugvisete toel omasid mängus. Veerandaeg lõppes Justin Alexander Alstoni pealtpanekust ja Pärnu alustas viimas neljandikku 15-punktilisest kaotusseisust. Külalised polnud veel kaugeltki alla andnud ning Alstoni, Riversi, Mihkel Kirvese ja Wade-Chatmani abiga kahanes vahe 6.24 enne lõpuvilet ainult kuuele punktile. Peagi oli Ventspils ikkagi ligi kümnepunktilise eduseisu tagasi saanud. Avamängu napi 83:80 võidu kõrval oldi nüüd samuti Pärnust paremad ning tagati koht poolfinaalis.

Rihards Lomažs viskas Ventspilsi kasuks 15 punkti ning jagas 6 korvisöötu. Maris Gulbis lisas 14 silma ja 7 lauapalli ning Ingus Jakovics samuti 14 punkti. Jonathan Arledge järgnes 13 punkti ja 6 lauapalliga, Aaron Westley Johnson 11 punkti ja 8 korvisööduga ning Janis Beržins 10 punkti ja 5 lauapalliga.

Pärnu parimana viskas Henri Wade-Chatman 28 punkti. Demetre Riversi nimele jäi 17 punkti ja 7 lauapalli, Mihkel Kirves tõi 11 punkti, 7 lauapalli ja 6 korvisöötu. Justin Alexander Alston lisas 10 punkti ja 7 lauapalli ning Siim-Markus Post sai kirja 8 silma.