Kalev võitis avaveerandi 21:15, kuid teine periood kuulus selgelt kodumeeskonnale ning esimese poolaja järel juhtis Pärnu 49:43. Teisel mängupoolel võttis Kalev aga ikkagi oma ning tüüris võidule. Otsustav vahe tehti sisse lõpuveerandil, mis võideti 24:14.

Kalevi resultatiivsemad olid Maurice Kemp 21, Kregor Hermet 18 ja Sten Sokk 14 punktiga. Sokk jagas ka üheksa resultatiivset söötu. Marcus Keene`i mänguaeg piirdus täna vaid üheksa minutiga, sest peatreener Roberts Štelmahers saatis ta teisel veerandil riietusruumi, kui ameeriklane oli jalaga vastu tooli virutanud ja tehnilise vea saanud.

Pärnu poolel tõid võrdselt 15 punkti nii Edon Maxhuni, Robert Valge kui Linards Jaunzems.

Kalev oli viimati Pärnule kaotanud 74:79, kuid hooaja esimese omavahelise mängu võitsid kalevlased 81:60.

Kalevil on nüüd tabelis üheksa võitu ja kaks kaotust, Pärnul 11 võitu ja kolm kaotust.