Tarvas võitis avaveerandi koguni 23:8. Võõrustajad suutsid teisel veerandil enda mängu juba paremini käima saada, võites teise veerandi lõpuks 28:16. Seega oli "väike" Kalev poolajaks maas vaid 36:39.

Tasavägise kolmanda veerandi järel juhtis Tarvas 53:47. Kalev/TLÜ ei suutnud viimase vaatusega aga mängu muutust tuua ning Tarvas sai lõpuks kirja võrdlemisi kindla 12-punktilise võidu.

Tarva resultatiivseimana viskas Egert Haller 16 punkti, 14 silma lisas Riley Callahan Hayes. Lisaks korjas Hayes koguni 19 lauapalli. Kahekohalise punktiarvuni jõudis ka Sten Saaremäel (12).

Kalevlaste poolelt säras kaksikduubliga Brandis Raley-Ross, visates 21 punkti ja noppides 10 lauapalli. Ron Pehka panustas 12 silma.

Tallinna Kalev/TLÜ-le oli see 15 mänguga juba 13. kaotuseks. Tarva saldoks on kuus võitu ja kuus kaotust.