Olles poolaja 55:29 võitnud, lasi VEF ka Tarvase pisut rohkem mängu sisse. Rakvere võitis kolmanda veerandaja 26:18 ja läks viimasele veerandile vastu 55:73 kaotusseisust.

Enim pahandust tegi Rakverele 21 punkti visanud Arturs Kurucs. 15 punkti sai kirja Janis Blums, 13 punkti ja 7 lauapalli Roberts Freimanis ning 12 punkti ja 7 lauda Roberts Stumbris.

Tarvase parimad olid Renato Lindmets 18, Egert Haller 12 ning Devin Lee Harris 10 punkti ja 5 korvisööduga.

Visketabavuses jäi VEF 56% - 36% peale ning lauavõitlus võideti 46:28 (ründelaud 10:4). Korvisööte andis VEF rohkem 18:15 ja pallikaotuseid kogunes rohkem Rakverel 12:11.

VEF jätkab Paf liigas kaotuseta, olles võitnud kõik 15 mängu. Tarvas hoiab seitsme võidu ja kaheksa kaotusega seitsmendat kohta.

Eesti-Läti korvpalliliiga jätkub laupäeval, 28. detsembril, kui vastamisi on BK Ventspils - BC Kalev/Cramo, Jurmala - Pärnu Sadam, AVIS UTILITAS Rapla - Tallinna Kalev/TLÜ ja VALMIERA GLASS VIA - TALTECH.