Rakvere Tarvas - BK Ogre 79:102 (14:25, 20:28, 21:29, 24:20)

Meeskonna senise liidri Rain Veidemanita, kes siirdus Itaalia esiliigasse, tegutsenud Rakvere jäi juba avaveerandil vastaste surve alla ning Ogre läks 21:10 juhtima. Avaveerandi võitsid lätlased 12 punktiga. Teisel veerandajal vähendas Tormi Niits vahe küll korra seitsmele punktile, ent kaugviskeid suurepäraselt tabanud Ogre siirdus poolajale 19-punktilisest eduseisust. Kolmanda veerandaja kaotas Rakvere kaheksa punktiga ja vaatamata viimase neljandiku 24:20 paremusele tuli vastu võtta 23-punktiline kaotus.

13 kaugviset tabanud Ogre jäi visketabavuses 62% - 41% peale. Lauavõitlus võideti 43:25 (ründelaud 12:11) ja korvisööte anti rohkem 20:16 ning pallikaotuseid kogunes Ogrel samuti rohkem 18:11.

Rinalds Sirsninš viskas Ogre parimana 21 punkti, võttis 6 lauapalli ja andis 4 korvisöötu. James Batemon lisas 19 punkti ja Rihards Zebergs tõi 17 silma ning andis 6 korvisöötu. Kristaps Dargaisi nimele jäi 12 punkti ja 9 lauapalli ning Kaspars Berzinš järgnes 10 punkti ja 8 lauapalliga.

Egert Haller ja Thomad Theddus Hamilton IV olid Rakvere resultatiivseimad 18 punktiga, kellest viimane võttis veel 6 lauapalli. Renato Lindmets sai kirja 15 punkti ja Devin Lee Harris kogus 12 punkti. Kristo Saage viskas 9 ja Tormi Niits 7 punkti.

BK Ventspils - BC Valga-Valka/Maks&Moorits 109:71 (28:22, 31:18, 27:11, 23:20)

Avaveerand kulges suuremas osas tasavägiselt ning Timo Eichfussi lähiviskest juhtis Valga-Valka kuue minuti möödudes 15:14. Teine veerandaeg algas siiski Ventspilsi 28:22 eduseisust ning peagi oli vahe kümme punkti. 3.20 enne lõppu viis Ryan Shanahan Luther kodumeeskonna 51:31 juhtima ning puhkepausile mindi Ventspilsi 59:40 eduseisust. Kolmandal veerandajal otsustati mäng lõplikult ära, mille võõrustajad 27:11 võitsid. Neljas veerandaeg oli tasavägisem, aga lõpuvile kõlades pidi hiljuti põhimängujuhi Branko Jereminovi ja Rauno Meeritsa teenetest loobunud Valga-Valka 38-punktilise kaotuse vastu võtma.

15 kaugviset tabanud Ventspils oli visketabavuses 61% - 40% parem. Lauavõitluse võitis Valga-Valka 35:31 (ründelaud 16:10), korvisööte andis Ventspils rohkem 31:14 ja pallikaotuseid tegid külalised rohkem 18:5.

Ronalds Zakis ja Kristaps Kilps tõid Ventspilsi eest võrdselt 15 punkti. Ryan Shanahan Luther ja Maris Gulbiš lisasid 14 silma ning Janis Berzinš ja Timothy Neocartes Shorts Ii järgnesid 10 punktiga, kellest viimane jagas veel 8 korvisöötu.

Emils Kurminš oli Valga-Valka parim 19 punkti, 4 lauapalli ja 6 korvisööduga. Filipp Gafurov ja Ricards Daniels Vanags lisasid mõlemad 11 punkti ning 7 lauapalli. Timo Eichfuss järgnes 9, Davis Denafs 8, Rain Raadik 7 (kolmesed 2/3) ja Vladimir Bulatovic 6 punktiga.

Eesti-Läti korvpalliliigas peetakse järgmised mängud ära laupäeval, 7. detsembril, kui AVIS UTILITAS Rapla võõrustab Latvijas Universitate'i meeskonda ning TALTECH sõidab külla VEF Rigale.