PILTUUDIS: Korvpalliliit sõlmis uued lepingud TV3 ja Ekspress Meediaga


Korvpalliliit sõlmis uued lepingud TV3 ja Ekspress Meediaga
Korvpalliliit sõlmis uued lepingud TV3 ja Ekspress MeediagaFoto: Andres Putting

Eesti Korvpalliliit sõlmis täna õhtul Kalev/Cramo ja TÜ/Rocki esimese finaalmängu eel uued lepingud AS TV 3 ja Ekspress Meedia AS-iga, mis tagab korvpalli nähtavuse vähemalt järgmisel kolmel aastal veelgi suuremas mahus ning spordisõpradele igati rõõmustavatel tingimustel.

Jätkub suund, et üle kantakse üha rohkem korvpallimänge – nii täiskasvanute ja noorte liigasid kui ka kõikvõimalikke turniire. Mahud kasvavad, Delfi erisaated jõuavad laiema publiku ette ning ka Alexela Korvpalli Meistriliiga jõuab alates sügisest 100% ehk ligi 160 mänguga Delfi TV pilti. Ka pronksiseeria on tuleval kevadel TV6 ekraanil.

Juba jaanuaris 2015 tõdesime, et korvpall on nähtavam kui eales varem. Nüüd astume taas sammu võrra edasi ning saame öelda, et korvpall on sügisest 2016 veel märksa enam kajastatud kui seni.
Uute lepingute sõlmimine tähendab senisest veelgi edukamat koostööd Delfi ja TV3/TV6-ga.

Eesoleval 2016/2017 hooajal saavad korvpallisõbrad esimest korda võimaluse jälgida kõiki Alexela Korvpalli Meistriliiga mänge. See tähendab kokku ligemale 160 otseülekannet internetis Delfi TV ning 40 neist ka televisioonis TV6 vahendusel. Ühtlasi jõuab senisest rohkem internetti ning teleekraanidele nii naiste ja meeste rahvuskoondise mänge kui ka G4S Noorteliigade kajastust.