Valga alustas mängu hästi, võites avaveerandi 27:19 ja poolaja 46:41. Kolmas veerand lõppes veel kodumeeskonna juhtimisel 66:64, kuid seisult 72:68 alustas Pärnu 9:1 vahespurti, misjärel särasid tablool suvepealinna esindusmeeskonna edunumbrid 79:73.

Valga jõudis veel kolme punkti kaugusele 76:79, kuid viimased viis-kuus minutit kulgesid täielikult pärnakate dikteerimisel.

Vaid kaheksa meest üles andnud ja neist seitset kasutanud Pärnu resultatiivsemad olid 28 punktiga Mihkel Kirves ning 25 punkti ja 12 lauapalliga Domagoj Bubalo. 15 silma lisas Edvinas Seskus, 11 punkti Saimon Sutt. Valgal kogusid Reinis Strupovics 20, Ivars Zvigurs 20 ja Kristaps Kanbergs 10 punkti.

Tabelis eelviimast kohta hoidvale Valgale oli see 6 võidu kõrvale 15. kaotus, kõikide sarjade peale oli see juba kümnes järjestikune kaotus. Pärnu sai 12 kaotuse kõrvale 11. võidu.