Pärnu Sadam täiendas meeskonda Eesti publikule tuttava lätlasega


Eesti korvpalli karikavõistluste pronksimängus alistas finaalturniiri võõrustav Pärnu Sadam tugeva teise poolaja abil Valga Maks ja Mooritsa 82:66.
Ivars Zvigurs (nr 13) 2016. aastal Valga särgis.Foto: Karli Saul

Pärnu Sadama korvpallimeeskond andis teada, et on käed löönud 2016/2017 hooajal Valgas mänginud lätlase Ivars Zvigursiga.

"Suvepealinna meeskonna ridadest lahkusid eelmine nädal kaks mängijat- Ernests Kalve ja Robert Benjamin Marberry. Peatreener ja klubi juht tühja kohta ei salli ning testimisel olnud Zvigurs jääb Sadamat esindama ka edaspidi," seisab klubi Facebooki postituses.

"Hooajal 2018 liitus Ivars Pieno Zvaigzdesi meeskonnaga, kus ta pallis tänaseni. Varasemalt kuulus ta Jurmala meeskonda ja hooaeg enne seda nägime teda Valga-Valka ridades, kus ta väga hea hooaja tegi. 1995 aastal. sündinud Zvigursi eelmise hooaja näitajad olid keskmiselt 6,4 punkti ja 2 lauapalli."

2016/2017 hooajal kogus Zvigurs 30 mängus keskmiselt 15 punkti ja 5,8 lauapalli, 2 resultatiivset söötu ja 1,5 vaheltlõiget.

Pärnu Sadamal on sellest hooajast Eesti-Läti liiga tabelis kolm võitu ja neli kaotust, millega hoitakse 15 meeskonna seas üheksandat kohta.