Indrek Visnapuu hoolealused juhtisid pärast avaveerandit 20:15 ning teise veerandi alguses veel 28:20, kuid siis tegi Pärnu 11:0 vahespurdi ja haaras ise liidriohjad. Siiski suutis Audentes veel esimese poolaja võita 34:32.

Kolmas periood algas tasavägiselt ning 7.35 enne lõppu oli seis tasa 41:41. Aga sarnaselt teisele veerandile, läks Pärnu vahespurdile, seekord 15-6, ning lõpetas veerandi juba juhtpositsioonis 56:48.

eljandal veerandil hoidis Pärnu umbes 10 punktilist eduseisu ning kohtumine lõppes Pärnu Sadama 75:65 võiduga.

Ilma Mark Dorriseta tõusis Pärnu Sadama resultatiivseimaks Paulius Petrilevicius, kes tõi 20 punkti ja seitse lauapalli. Rain Raadik viskas 13 punkti ja hankis kaheksa lauapalli. Audentesel viskasid Taavi Jurkatamm ja Siim-Markus Post 14 silma.

Pärnu Sadamale oli tänane võit kümnes 13 kaotuse kõrvale ning tabelis asutakse kuuendal kohal. Audentes sai 25. kaotuse.

Pärnu Sadam mängib juba reedel kodusaalis AVIS Raplaga. Audentese SG/Noortekoondis mängib järgmisena TLÜ/Kaleviga vastaste koduväljakul.