Pärnu Sadam - Rakvere Tarvas 94:75 (22:21, 24:18, 19:16, 29:20)

Külalised haarasid alguses kerge initsiatiivi, kui pääseti 13:7 juhtima ning Mihkel Kurg viis omad 21:14 ette. Pärnu vastas 8:0 spurdiga ja järgmised neli minutit kulges kohtumine punkt-punkti heitlusena. Seisult 27:29 tegi kodumeeskond suuresti Siim-Markus Posti ja Lauris Blausi korvide toel 15:0 spurdi, aga kaks kaugviset tabanud Janis Vahter aitas Rakvere poolajaks seitsme punkti kaugusele.

Pärnu oli ka kolmandal veerandajal dikteerivamaks pooleks, kuigi 2.11 enne viimase neljandiku algust vähendas Kristo Saage Rakvere kaotusseisu vaid neljale punktile. Edasi tõi Pärnu aga kuus vastuseta punkti ja kümnepunktiline edumaa oli taas olemas. Neljandal veerandajal suurenes vahe mitmel korral 16 punkti suuruseks ning 4.07 enne lõppu viis Linards Jaunzems võõrustajad ka 17 punktiga ette. Korra õnnestus ka 94:73 eduseis kätte saada ning kokkuvõttes saadi Rakverest 19 punktiga jagu.

Visketabavuses jäi Pärnu 57% - 35% peale. Lauavõitlus võideti 47:27 (ründelaud 11:10 Rakverele) ning korvisööte anti rohkem 29:15. Pallikaotuseid kogunes Rakverel 15, Pärnul 22.

Hiljuti BK Ventspilsist üle tulnud Linards Jaunzems viskas Pärnu parimana 21 punkti ja võttis 8 lauapalli. Lauris Blaus kogus 13 punkti ja 6 lauapalli, Märt Rosenthal 13 punkti ja 10 lauapalli ning Siim-Markus Post samuti 13 punkti ja 9 korvisöötu. Marko Stojadinovic sai kirja 10 silma.

Kristo Saage kerkis Rakvere resultatiivseimaks 17 punkti, 4 korvisöödu ja 5 vaheltlõikega. Egert Haller ja Tormi Niits järgnesid 13 punktiga, kellest viimane võttis veel 5 lauapalli.

Eesti-Läti korvpalliliiga jätkub kolmapäeval, 5. veebruaril, kui vastamisi on Rakvere Tarvas ja Latvijas Universitate ning BK Liepaja ja TalTech.