Kalev/TLÜ alustas kohtumist suurepäraselt, kui nelja minuti möödudes juhiti 13:4 ning Kaido Saks ja Michael Kyre Buchanan viisid omad 20:8 ette. Ran Andre Pehka tabavast kaugviskest võitsid külalised avaveerandi 28:13 ja ka teise veerandaja esimestel minutitel hoidis Kalev/TLÜ initsiatiivi. Seisult 18:32 õnnestus VEF-il teha siiski 12:2 spurt ja Arturs Kurucsi kaugviskest jõuti ka kolme punkti kaugusele. Roberts Stumbrise kaugviskest oli vahe minimaalne, kuid poolaeg lõppes pärast Pehka tabatud vabaviset seisult 40:38 Kalev/TLÜ poolt vaadatuna.

Kolm ja pool minutit oli VEF veel tagaajaja rollis, misjärel viigistas Arnolds Helmanis seisu 48:48 peale. Stumbris viis omad ka juhtima, kuid Ronald McGhee vastas Kalev/TLÜ poolelt. Helmanise ja Xavier Raynard Thamesi korvidest algas viimane neljandik VEF-i 60:55 eduseisust. Alexander Madsen suurendas võõrustajate jaoks edumaa seitsmepunktiliseks ning vanameister Janis Blums tabas ka kaugelt, millegi oli seis 71:61. Kalev/TLÜ-l õnnestus siiski veel põnevust üleval hoida, kui McGhee tõi viis järjestikust punkti ja Buchanani lähiviskest oli 1.55 enne lõppu vahe nelja punkti suurune. Kodumeeskond rohkem enam kaitses ei libastunud ja Stumbris tegi lõppseisuks 76:70.

Visketabavuses jäi VEF 42%-33% peale ning lauavõitlus võideti 42:39 (ründelaud 14:12). Korvisööte andis VEF rohkem 23:13 ja pallikaotuseid kogunes rohkem Kalev/TLÜ-l 14:13.

Roberts Stumbris tõi VEF-i parimana 18 punkti ja 4 lauapalli. Arturs Kurucs kogus 13 punkti ja 4 lauapalli ning Kristijan Krajina 12 punkti ja 9 lauapalli.

Karl-Johan Lips oli Kalev/TLÜ resultatiivseim 19 punktiga. Ronald McGhee järgnes 15 punktiga ning kaksikduubli tegi Ran Andre Pehka, kes viskas 13 silma ja võttis 11 lauapalli. Michael Kyre Buchanani nimele jäi 12 punkti ja 7 lauapalli.