Avaveerandi järel 9 punktiga juhtinud kalevlased tegid suure vahe sisse teisel veerandil, mil visati koguni 39 silma. Poolajaks oli Kalevi edu võõrustajate ees 62:29. Teine poolaeg jätkus külaliste taktikepi all ja lõpuks võeti 52-punktiline võit.

Võitjate resultatiivseimana viskas Calvin Jerome Godfrey 19 silma ja korjas 11 lauapalli, Tanel Kurbase arvele jäi 18 punkti. Kahekohalise punktiarveni jõudsid veel koguni 5 meest: Janari Jõesaar (13), Martin Paasoja (12), Sten-Timmu Sokk (12), Kristjan Kitsing (10) ja Sander Raieste (10). Võõrustajate poolelt viskas Dupree Mcbrayer 12 punkti.

BC Kalev/Cramole oli see üheksandaks võiduks kahe kaotuse kõrvale. Valga-Valka on kaotanud kõik senised 12 kohtumist.