Kalev/Cramole tuli pingile jõudu juurde

 (10)
Avis Rapla vs BC Kalev Cramo
Erik KeedusFoto: Hendrik Osula

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond peab täna OlyBet Eesti-Läti liigas kohtumise Jurmalaga. Mäng võib kujuneda eriliseks, sest pärast üheksakuulist vigastuspausi on koosseisus tagasi Erik Keedus.

Kalevi abitreeneri Indrek Reinboki sõnul antakse Keedus mänguks kindlasti üles, aga platsile pääsemine on küsitav. "Kui meil mäng jookseb ja tekib võimalus tema kasutamiseks, siis usun, et peatreener ta mängu paneb," spekuleeris Reinbok.

Keedus vigastas tänavu aprillis treeningul põlvesidemeid. Paranemise protsess kestabki seda tüüpi vigastuse puhul tavaliselt kaheksa kuni üheksa kuud, kui tagasilööke ei esine. Värskelt tehtud põlveuuringud näitasid, et jala jõunäitajaid on paremad kui enne vigastust. Täiskontaktiga treeningut on Keedus kaasa teinud paar nädalat.

Ühtlasi peaks lähiajal selgeks saama Tanel Kurbase edasine saatus, kes sõlmis Kalev/Cramoga küll hooaja lõpuni kestva lepingu, aga esimese kuu järel on nii klubil kui mängijal võimalus leping üles öelda. Katseajast on tänaseks kolm nädalat täis tiksunud.

Kalevi kohtumine Jurmalaga toimub erandkorras Nord spordihoones, kus vanasti tegutses Tiit Soku korvpallikool.