Latvijas Universitate - BC Kalev/Cramo 49:85 (11:22, 11:25, 11:17, 16:21)

Sellel nädalal juba kolmanda mängu pidanud Kalev/Cramo jätkas võidulainel ning Läti Ülikoolist vastast polnud. Esimesel veerandajal läksid külalised 11 punktiga juhtima ning kaotusseisu võõrustajad teisel veerandajal väiksemaks ei suutnud vähendada. Puhkepausile mindi Kalev/Cramo 47:22 eduseisust, mida teisel poolajal suurendati veelgi 11 punkti võrra.

Võitjate visketabavus oli 52%, Läti Ülikoolil aga 33%. Lauavõitlus kuulus samuti Kalev/Cramole 43:26 (ründelaud 12:4) ning korvisööte anti rohkem 19:15. Pallikaotuseid tegi kodumeeskond rohkem 17:11.

Sander Raieste viskas Kalev/Cramo parimana 18 punkti ja võttis 6 lauapalli. Aigars Škele lisas 17 silma ja andis 5 korvisöötu, Tanel Kurbase nimele jäi 11 punkti ja 6 lauapalli ning Kristjan Kitsing kogus 10 punkti ja 5 lauapalli.

Kalevlaste ridades sai oma esimesed minutid kirja ka uus täiendus, korvialune jõud Jonathan Leon Holton, kes ligi 19 mänguminutiga viskas 8 punkti ja võttis 10 lauapalli. Teistest meestest ei teinud kaasa Kristjan Kangur ning Janari Jõesaar.

Roberts Berze ja Karlis Zunda olid Läti Ülikooli resultatiivseimad 11 punktiga, kellest viimane sai kätte veel 7 lauapalli ja andis 4 korvisöötu. 7 punkti tõid Gustavs Kampuss ja Reinis Avotins.