Kalev võitis juba avaveerandi ülisuurelt 26:7, kasvatas poolajavaileks eduseisu 55:21-le ja kolmanda veerandaja lõpuks 78:33-le.

Rolands Freimanisele ja Scott Machadole puhkust andnud kalevlaste tulemuslikum oli Indrek Kajupank 22 punktiga. Kristjan Kitsing viskas 21 ja Rain Veideman 20 silma. Noortekoondises jõudis ainsana kahekohalise punktisummani Siim-Markus Post, kes kogus 12 punkti.

Kalev on Alexela meistriliigas esikohal 18 võidu ja 4 kaotusega. Audentese Spordigümnaasiumi noored on viimasel ehk 9. kohal (1-14), kuid meistriliigas on vähemalt võidupunktid kirjas - detsembri alguses võideti mäletatavasti TLÜ/Kalevit 91:83.

Kalev/Cramo ja Noortekoondis kohtusid esimest korda tänavusel hooajal mullu novembri lõpus, siis võttis Kalev Keilas peetud kohtumises võidu 123:46.