Esimene neist alistas koduplatsil 79:69 (18:17, 20:13, 13:23, 28:16) TTÜ KK. Tõelises põnevusmängus said mõlemad tiimid korduvalt juhtohje hoida ning 3 ja pool minutit enne lõppu olid külaliste edunumbrid veel 67:62. Seepeale tegi aga 12:2 spurdi Valga, kes seeläbi kümme päeva tagasi saadud 76:86 kaotusele revansi võttis.

Väärib ka mainimist, et poolteist minutit enne neljanda veerandaja sireeni põlesid tablool veel 69:69 viiginumbrid. Lisaks sai viimase viie sekundiga kuus punkti kirja Kristo Saage. Just Saage täna 19 punkti, 7 korvisöödu ja 5 lauapalliga ka Valga-Valka parimaks kerkis. Jurijs Aleksejevs abistas teda 18 silmaga, Edgars Krumins ja Martins Berkis viskasid vastavalt 13 ja 11 punkti.
TTÜ poolelt viskas üleplatsimehena 23 punkti Kristjan Kitsing, lisaks võttis ta maha 7 lauapalli. Toomas Raadiku nimele jäi 15 silma, nii Mooses Kaja kui Rait-Riivo Laane said kirja 11 punkti.

Kalev Noortekoondisele sõnaõigust ei jätnud

Teises tänases kohtumises suutis Audentese SG/Noortekoondis küll Kalev/Cramo vastu 6:2 juhtima minna, kuid lõpuks tuli viiski vastu võtta suur 56:114 (12:26, 13:34, 15:31, 16:23) kaotus. Noortekoondise poolelt jõudsid kahekohalise punktisummani Kregor Hermet ja Kristian Kullamäe, kes vastavalt 12 ja 11 punkti viskasid.

Kalevi poolelt sai 23 punkti, 9 vaheltlõiget ja 7 lauapalli kirja Martin Dorbek. Rain Veideman viskas 20 silma. Gregor Arbeti ja Erik Keeduse saldole jäi 12 punkti, Rolands Freimanis kirjutas enda nimele 10 silma.