Janari Jõesaar hakkab uuel hooajal mängima BC Kalev/Cramo eest

 (38)
BC Tartu Ülikool vs BC Kalev Cramo 12.10.16
BC Tartu Ülikool vs BC Kalev Cramo 12.10.16Foto: Anni Õnneleid

Janari Jõesaar liigub Tartust pealinna ja liitub BC Kalev/Cramoga. 23-aastane ja 1.98 cm pikkune mängumees veetis möödunud hooaja Tartu Ülikooli meeskonnas, kus koduses meistriliigas viskas keskmiselt 10.8 punkti, võttis 5.5 lauapalli ja jagas 1.5 resultatiivset söötu.

Kullamäe käe all mängides jagus mängijale keskmiselt mänguaega 25 minutit. Triobet Balti liigas mängis Jõesaar kaheksa mängu, viskas keskmiselt 12.3 punkti, võttis 6.3 lauaplli ja jagas 2.4 söötu, efektiivsuse näitaja 15.6.

Mängija enda arvates on klubivahetus tema karjääris järgmine samm edasi: “BC Kalev/Cramo mängib terve hooaja vältel suurtes liigades, mis annab võimaluse ennast tõestada kõrgemal tasemel. Võimalus ennast VTB Ühisliigas ja FIBA Meistrite liigas proovile panna on isegi Euroopa mõistes väga head väljundid.”

Peatreener Alar Varraku arvates on tegemist väga huvitava mängijaga: "Janari jättis mulle eelmisel hooajal väga hea mulje, ta on ründes väga mitmekülgne ja võitleb lauas hästi. Sitkust ja jõudu oleks vaja juurde, vaatame kuidas VTB Ühisliigas hakkama saab!”