Avaveerandi võitsid Aivar Kuusmaa hoolealused 19:13, riietusruumi mindi aga juba 20-punktilisel 43:23 eduseisul.

Kolmandal veerandajal taaralinlastel vahet oluliselt vähendada ei õnnestunud ja viimasele 10 minutile mindi Rapla 60:42 juhtimisel.

Kuigi Rock lõpuks kaotusnumbrid 74:63 punkti peale vähendas, siis reaalselt ohtlikuks nad kodumeeskonnale ei osutunudki ja seega pidi valitsev meister vastu võtma oma hooaja teise kaotuse.

Raplat vedas enim Martin Paasoja, kelle arvele lõpuks 23 silma kogunes. Poolajaga 15 punkti visanud Paasoja oli eriti tegav joone tagant, tabades 7 kaugviskest 5.

Suurepärast mängu näitas ka Will Artino, kelle nimele 19 punkti ja 16 lauapalli kogunes. Kahekohaliste arvu punktideni jõudis ka 12 silma visanud Devin Brooks. Domagoj Bubalo saldosse jäi 8 punkti ja 7 lauapalli.

Tartu parimatena viskasid 11 punkti Janar Talts ja Brian Harper, neist viimane võttis maha ka 9 lauapalli. Tanel Sokk sai kirja 10 silma.