Tarvas pääses Pärnu vastu teisel veerandil korraks juba 22-punktiga juhtima (50:28), ent edu anti käest. Viis minutit enne lõpuvilet jõudis kodumeeskond vaid punkti kaugusele (67:68). Lõpp kuulus siiski kindlalt Tarvale, kes võitis lõpuks 86:72 ja juhib nüüd seeriat 2:0.

Tarva mängijad tabasid mängu jooksul 15 kolmepunktiviset (38-st), nende parim oli Maris Laksa 19 punktiga, Silver Leppik lisas 18 ja Kristo Saage 17 silma. Pärnule tõid Janis Vahter ja Toomas Raadik 15 punkti.

BC Kalev/Cramo oli Aivar Kuusmaa juhendatava TYCO Rapla vastu Saku Suurhallis suurtes raskustes. Veel kolm minutit enne lõppu oli tiitlikaitsjate edu vaid kolm punkti (71:68). Siis tegi Cramo 12:0 spurdi, võttis võidu 83:68 ja asus seeriat 1:0 juhtima.

Cramo poolel tõid Vlad Moldoveanu ja Gregor Arbet 20 punkti. Rapla ridades kogusid võrdselt 13 punkti nii Sven Kaldre, Martin Dorbek kui Dusan Sisic.