Kodumeeskond kontrollis mängu käiku algusest peale ning avaveerandajal sisse tehtud viiepunktiline vahe püsis ka poolajal, mis lõppes skooriga 45:40. Õige minek saadi sisse alles kolmandal veerandajal ja seda suuresti tänu Joosep Toome korvidele – keskmängija viskas esimese nelja minutiga 12 punkti ja suurendas Rocki eduseisu kahekohaliseks.

Rock lõpetas veerandaja 11:2 spurdiga ja nii mindi viimasele neljandikule vastu seisul 74:55. Samasse suurusjärku jäi vahe ka pärast viimast kümmet mänguminutit ning Rock kirjutas kolme võiduni peetava seeria esimese võidu enda nimele numbritega 94:77.

Kaksikduubliga lõpetanud Joosep Toome arvele kanti 20 punkti ja 12 lauapalli. Tanel Kurbas kogus 14, Justin Ingram 13 ja Marek Doronin 10 punkti. Rock võitis lauavõitluse 38:26.

Tarva parim oli üleplatsimehena 26 punkti visanud Maris Laksa, seejuures tabas ta viis kaugviset. Anthony Stewarti arvele jäi 12 ja Brandis Raley-Rossile 10 punkti ja kaheksa lauapalli.

Järgmine mäng on juba pühapäeval Rakveres kell 19:00. Ka seda kohtumist näeb otseülekandes Delfi TV vahendusel.

Mäletatavasti mängisid samad meeskonnad hooajal 2009/2010 finaalis ning siis läks Tarvas võõral väljakul 2:0 mängudega juhtima. Eesti meistriks tuli siiski TÜ/Rock seeria võiduga4:2.

Mullu sai TÜ/Rock G4S Korvpalli Meistriliigas hõbeda ning Rakvere Tarvas pronksi. Tänavusel põhihooajal sai Tarvas Rockilt 77:84 ja 69:94 kaotuse.