Veebruaris kuus kaotust järjest teeninud TTÜ on leinud üles võidusoone. Tänane võit oli neile viies järjestikune.

TTÜ parim ja ühtlasi üleplatsimees oli Andrew Arnold 19 punkti ja 8 lauapalliga, Erik Keedus panustas võitu 11 punkti ja 6 lauda, Joonas Järvelainen 10 punkti. Valga edukaimad olid Kristjan Evart 16, Miguel Ortega 11 ning Ferg Myrick 10 punktiga. Ortega võttis maha ka 7 lauapalli.

Valga treeneripingilt puudus täna peatreener Sandis Buškevic ning meeskonda juhendasid klubi mänedžer Antti Vasar ning Toomas Liivak. Klubi ei soovinud kommenteerida, mis Buškevicsiga täpsemalt lahti, kuid alates esmaspäevast pole teda meeskonna trennides nähtud.

TTÜ võitis avaveerandi kindlalt 26:11, tehes alates 13:11 seisult 13:0 vahespurdi. Teise veerandaja lõpuks oli vahe endiselt sama - TTÜ läks poolajale 41:26 eduseisust. Viimast veerandit alustati TTÜ 58:37 juhtimisel.

Kalev/Cramo - KK Pärnu

Kalev/Cramo jäi Kalevi spordihallis Pärnu vastu 5:11 kaotusseisu, kuid toibus kiirelt ja võitis avaveerandi 18:16. Teisel veerandajal viskas Cramo 33 silma vastase 10 vastu ning juhtis poolajaks 49:26. Viimast veerandit alustati Cramo 74:37 juhtimisel.

Kalevi parimana viskas Rain Veideman 16 punkti, Indrek Kajupank lisas 15 ja Kristjan Kitsing 11 silma, viimane võttis maha ka 7 lauapalli. Pärnu resultatiivseim oli 18 punkti ja 6 lauapalliga Nemanja Miljkovic, Toomas Raadik lisas 17 silma. Mõlema arvele kogunes ka 6 lauapalli.

Mängude eel:

TTÜ (4. kohal) ja Valga/Maks&Mooritsa (8.) omavahelised mängud on tänavu küll 2:1 Tallinna klubi kasuks, kuid viimase kohtumise Valgas võitis kolme punktiga kodumeeskond, tulles välja 18-punktilisest kaotusseisust.

Kalev/Cramo ja Pärnu meeskonnad on sellel hooajal Alexela KML-is pidanud ühe kohtumise - kohe hooaja alguses mängiti Pärnus ning siis võitis Kalev 68:51. Samad meeskonnad olid vastamisi ka karikavõistluste poolfinaalis ning siis olid Kalevi võidunumbrid 94:63.