Pärast tasavägist avaveerandit (23:21 Tartule) tegi Rock vahe sisse ja läks poolajale 49:35 eduseisul. Kolmandal veerandil Tarval mängu tagasi tulla ei õnnestunud ning otsustavale veerandile mindi vastu tartlaste 13-punktilises eduseisus (60:47). Viimasel neljandikul kasvatas Tartu edu veelgi, võites kohtumise lõpuks 94:64.

Rocki poolel tegi hea mängu Justin Ingram, kes viskas 19 punkti, võttis 6 lauapalli ja andis 5 korvisöötu. Rakvere resultatiivseim oli Reimo Tamm 21 punktiga.

BC Kalev/Cramo alistas võõrsil 85:66 liiga punase laterna KK Hito. Bamba Fallile, Frank Elegarile ja Tanel Sokule puhkust andnud Alar Varraku hoolealused kaotasid seejuures avaveerandi 19:20, kuid võtsid siis mänguohjad enda kätte - poolaeg võideti juba 47:36. Valitsev Eesti meister jätkas edu kasvatamist teisel poolajal ning kolmanda veerandi lõpuks oli seis juba 71:50. Viimasel neljandikul säilitati edu ja võeti 85:66 võit.

Kalevi parim oli Rait Keerles 18 punktiga, Hito kasuks tõi Siim Laur 12 punkti.