TTÜ võitis avaveerandi 13:12, kuid suutis teisel poolajal vaid 6 punkti juurde tuua ning jäi poolajaks 19:30 kaotusseisu.

Tartlased tegid kolmanda veerandi keskel 18-4 vahespurdi ning läksid viimasele veerandile juba 29-punktilises eduseisus. Sellega oli mäng ka tehtud.

Tegemist on teise koduliiga mänguga järjest, mil Rock on vastased 40 punkti peal hoidnud. Avakohtumises alistasid tartlased Tallinna Kalevi 60:40.

Suurepärase mängu tegi Janar Talts, kogudes 22 minutiga 13 punkti ja 14 lauapalli. Vigastuspausilt naasnud Marek Doronin lisas 13, Uros Lukovic 10. TTÜ parim oli 6 punkti ja 9 lauapalliga Jaan Puidet. Ükski Tallinna klubi mängumees kahekohalise punktisummani ei jõudnud.

TTÜ tabas väljakult kokkuvõttes 57st 16.

TTÜ meeskonnal oli varasemalt tabelis kaks võitu ja üks kaotus. Kahe nädala eest jäädi koduväljakul suurelt 65:90 alla Rakvere Tarvale, võidetud on KK Hitot 98:75 ja KK Pärnut 65:59.