Rock ei pidanud kordagi kaotusseisu tunnistama. Seitsme minutiga kasvatati tervelt 17:2 eduseis ning avaveerand võideti 22:8. Teisel veerandajal suutis Valga kaotusseisu välismaalase Freg Myricki toel kahel korral üheksapunktiliseks mängida, kuid enamaks suutelised poldud.

Rock võitis poolaja 46:30 ning suutis kolmandal veerandajal edu kahel korral 29 punktiliseks kasvatada. Viimasele veerandile läks Rock 68:45 eduseisul.

Rocki poolelt said käe valgeks kümme mängumeest. Vincent Simpson tõi 13, Kristen Meister 12, Timo Eichfuss, Janar Talts ja Vilmantas Dilys lisasid 11. Valga parim oli 20 punkti ja 11 lauapalliga Myrick. Viljar Veski lisas 13 ja Miguel Ortega 11 punkti.

TÜ/Rocki peatreeneri Gert Kullamäe sõnul saadi mänguohjad kohe alguses enda kätte. „Saime kohe alguses korralikult minema ja poolajaks oli kogu mäng meie kontrolli all. Kokkuvõttes on hea, et ka noored mehed said play-off mängus palju minuteid ja võtsime avamängus kindla võidu.“

Rock juhib kolme võiduni peetavat seeriat nüüd 1-0. Meeskonnad kohtuvad uuesti esmaspäeval Valgas.