Avaveerandi võitis Kalev 25:19, poolajavileks oli tiitlikaitsjate edu 45:36. Kolmandal veerandil pääsesid kalevlased korraks juba 18 punktiga ette, kuid otsustava veerandi alguseks oli eduseis kahanenud 61:51-le. Neljas veerand kuulus juba kindlalt Kalevile ning tiitlikaitsjad võitsid 86:60.

Rain Veideman, kes tabas kaheksast kaugviskest vaid ühe, oli Kalevi resultatiivseim 17 punktiga. Armands Škele, kellel oli suur roll Kalevi viimase veerandi vahespurdis, viskas koos Frank Elegariga 13 punkti. Elegar võttis ka 17 lauapalli.

Tarva resultatiivseim oli Kristo Saage 14 punktiga. Giedrius Gustas tabas mängust vaid kaks viset 14-st ning tõi 7 punkti. Gregory Jenkins sai kümnest viskest ühe korvi ning piirdus 2 punktiga. Tarva meeskond tabas 53-st kahepunktiviskest vaid 13, kaotas lauavõitluse 32:48 ning tegi 19 pallikaotust (Kalev 16).