Frank Elegar tegi kaksikduubli 18 punkti ja 11 lauapalliga, Kristjan Kitsing panustas võitu 14, Curtis Millage 13, Tanel Sokk ja Bamba Fall kumbki 12, Indrek Kajupank 11 ja Rain Veideman 10 punkti. Tarva edukaimad olid Giedrius Gustas (18 p), Mihkel Kurg (15 p), Maris Laksa (10 p + 9 lp) ja Silver Leppik (10 p).

Mängu käik:

Mäng algas Tarva dikteerimisel, kes juhtis Gustase lähiviske järel 9:6, kuid Kalevi 7:0 vahespurdi järel oli tablool numbrid 13:9. Avaveerandi võitsid kalevlased 22:20.

Poolajaks kasvatas Kalev/Cramo vahe 11-punktiliseks 48:37. Viimast korda nähti Tarva kahepunktist kaotusseisu Mihkel Kurgi kolmese järel teise veerandi alguses seisul 25:23, millele Kalev vastas omakorda 9:0 spurdiga.

Lõpliku paremuse pani Kalev/Cramo maksma kolmandal veerandajal, võites selle 78:47. Tarvas ei tabanud sel neljandikul ühtegi kaugviset (9-st 0). Viimane veerand oli väljakuperemeestele vaid vormistamise küsimus.