Kalev haaras juhtohjad kohe mängu alguses, tehes kiirelt vahe sisse ja asudes avaveerandi järel kohtumist 11 punktiga juhtima. Teisel veerandil tallinlaste eduseis kasvas, meeskonda vedasid Armandš Škele ja Tanel Sokk.

Teist poolaega alustas paremini Tartu, kes lasi kolmanda veerandi kuue esimese minutiga visata kalevlastel vaid 4 punkti. Veerandi lõpp kuulus aga taas Kalevile ning otsustavale veerandile mindi 15-punktilises eduseisus. Neljandal veerandil mängu enam murrangut ei tulnud, Kalev võitis kohtumise 12 punktiga.

Kui kahepunktiviskeid tabasid mõlemad meeskonnad sarnase protsendiga, siis suur vahe oli kaugvisetes (Kalevil 13st 8, Tartul 26st 6) ja lauavõitluses (39-26 Kalevile).

Tyshawn Abbott tõi võitjatele 16 punkti, Frank Elegar 15 punkti ja 12 lauapalli. Üleplatsimees oli Rain Veideman 19 punktiga.

Finaalseeria parimaks mängijaks valiti Kalevi tagamängija Tanel Sokk. Tegu oli Alar Varraku esimese meistritiitliga klubi peatreenerina.