Tallinna Kalev üllatas Kalev/Cramot avaveerandil 8-0 spurdiga, kui asus 11:9 juhtima ning kasvatas edu kaks minutit enne perioodi lõppu seitsmele punktile. Avaveerand kuulus "väikesele Kalevile" 31:26.

Tallinna Kalev kontrollis mängu ka järgmised kaheksa minutit, kuni Frank Elegari lähivise tabloole viiginumbrid 41:41 tõi. Viigiseisul 46:46 lõppes ka avapoolaeg.

Kolmandal veerandajal jätkus tasavägist mängu seitse minutit, kuni BC Kalev/Cramo vahe sisse sai ning korraks ka kümne punktiga juhtima läks. Reimo Tamme tabava viske järel läks Kalev/Cramo viimasele perioodile 63:55 eduseisul.

Viimasel veerandil Kalev/Cramo enam midagi juhuse hooleks ei jätnud. Kaheksa minutit enne mängu lõppu juhiti juba 13 punktiga, kaks minutit hiljem juba 18 ning kolm minutit enne lõpusireeni juba 23 punktiga.

Kalev/Cramo poolelt jõudsid kahekohalise punktisummani kuus mängumeest. Parimana tõi 15 Vlad Moldoveanu, Rain Veideman lisas 14, Tanel Sokk 13. Tallina Kalevile tõi Renato Lindmets 24 punkti. Reimo Tamm lisas 12.