Mängu alustasid paremini tegelikult Kalle Klandorfi hoolealused, kes võitsid avaveerandi 26:24 ja poolaja 43:40. Kaugviskeid oli Kalev poolajaks tabanud 50-protsendiliselt (12-st 6).

Kolmanda veerandaja võitis aga Rock 27:12, minnes otsustavale neljandikule vastu 12-punktilises eduseisus. Viimasel veerandil vahe ei kahanenud ning Rock tagas koha finaalis.

"Täna oli võtmeküsimus see, kuidas me suudame kaitses pingutada. Õnneks saime teisel poolajal oma asjad toimima," sõnas Rocki peatreener Gert Kullamäe pärast mängu.

Võitjate parim oli Janar Talts 22 punktiga, Vincent Simpson lisas 18 punktii. Kalevi poolel olid resultatiivsemad Reimo Tamm 18 ja Kaido Saks 16 silmaga.

Rocki poolel ei osalenud seeria viimases mängus Vilmantas Dilys, Augustas Peciukevicius ja Marek Doronin, Kalevil oli puudu Asenso Ampim.

Teises poolfinaalis tehti asjad selgeks eile, kui Kalev/Cramo võttis
Rakvere Tarva vastu seeriavõidu numbritega 3:0. Kokku on Kalev/Cramol nüüd play-off'is 32-mänguline võiduseeria.

Alexela KML finaalseeria algab 11. mail ning pronksiseeria tõenäoliselt 9. mail.