Sellega katkes Kalev/Cramol 17-mänguline võiduseeria finaalseeriates Rocki üle.

Kalev alustas mängu paremini ning võitis avaveerandi 18:11, kuid poolajale mindi juba Rocki 33:26 juhtimisel. Ka viimane veerand algas Rocki suurel 57:46 juhtimisel. Viimane lootusekiir terendas Kalevile minut enne lõppu, kui Rain Veidemani kaugvise tõi tabloole numbrid 66:61.

39 sekundit enne lõppu ei tabanud Kurbas lähiviset, Keith Benson võttis laua ning saatis Kalevi rünnakule, mis lõppes paraku Scott Machado pallikaotusega. Sellega oli mäng tehtud ning Rock põrgatas kohtumise lõpuni.

Kalevile maksis eelkõige kätte kaugvisete kehv tabavus (24-st 3!). Rockil tegi suurepärase mängu 21 punkti visanud Tanel Kurbas, 10 punkti lisas Kristen Meister. Kalevil kogus Scott Machado 17 punkti ja 13 lauapalli ning Keith Benson 17 punkti ja 10 lauda.

Rock tagas kodupublikule vähemalt veel ühe kohtumise. Finaalseeria jätkub esmaspäeval Tallinnas.