Esimene poolaeg oli punk-punkti mäng ning eduseis vahetus väga mitu korda. Esimese veerandi lõpetas paremini koduvõistkond, juhtides pärast 10 mänguminutit 19:17. Teisel veerandil oli mäng rohkem TTÜ kontrolli all ning riietusruumi mindi üliõpilaste 33:29 juhtimisel.

Kolmandal veerandil suutis TTÜ vahepeal kasvatada eduseisu isegi 13 punktile, kuid enne viimast perioodi juhtisid külalised 57:46.

Viimast veerandaega alustas AVIS Rapla 8:0 vahespurdiga, jõudes 3 silma kaugusele. Rait Käbin võttis selle peale time-outi ning TTÜ vastas omakorda 8-0 spurdiga, suurendades vahe uuesti 11 punkti peale Sellega oli mäng sisuliselt tehtud ning sireeni kõlades näitas tabloo TTÜ 78:60 võitu.

Novembrikuu meistriliiga kõige väärtuslikum mängija William Artino mängis väga tujutult ning tundus, et ei olnud kohtumises väga sees. Ameeriklane kogus 27 mänguminutiga kõigest 4 punkti ning 7 lauapalli ja tegi ka 3 pallikaotust. Üks halvemaid mängu statistiliselt kui ka silmaga vaadates.

TTÜ KK mängija Kiur Akenpärg oli üleplatsimees 22 punktiga. Ta oli ka neljandal veerandil see pallur, kes tabas TTÜ-le vajalikel hetkedel olulised visked. Toomas Raadik tõi 14 silma ja 7 lauapalli ning tema vastu tehti 8(!!!) viga.

AVIS Rapla säravaim mängija oli Martin Paasoja, kes viskas 17 punkti. Sven Kaldre lisas 12 ning Devin Brooks 10 silma, kes kogus ka 9 lauapalli.

Nagu Aivar Kuusmaa pärast mängu sõnas, siis Rapla ei mänginud kuigi meeskondlikult, mida iseloomustab 6 resultatiivset söötu. TTÜ jagas palli palju paremini ning tiimi peale jagati kokku 18 resultatiivset söötu.

TTÜ visketabavus oli ka palju parem: 2p visked 59% vs 38,9%, 3p visked 31,8% vs 26,3%, vv 84,6% vs 73,9%.
Lauapalle said võistkonnad võrdselt (31), aga Rapla sooritas kaks pallikaotust rohkem (17 vs 15).