Hoolimata sellest, et mõlema meeskonna peatreenerid enne kohtumise algust mängu hooaega arvestades ülitähtsaks ei pidanud, näitas platsiltoimuv hoopis vastupidist.

Kohtumine kujunes äärmiselt tasavägiseks ning füüsiliseks. Rock juhtis avaveerandi järel 27:26, poolajaks sai ette kodumeeskond Kalev/Cramo 42:40.

Teisel poolajal veeres veidi paremini siiski Rocki vanker. Peamiselt Vilmantas Dilyse ja Gert Dorbeki eestvedamisel suudeti igale Kalev/Cramo korvile vastata.

Kaks minutit enne kolmanda veerandaja lõppu viis Dorbeki kaugvise Rocki ette 60:53 ning kuigi Kalev suutis vahe neljanda veerandaja alguses veel kahele punktile vähendada, järele enam rivaalidele Lõuna-Eestist ei jõutud.

Dilyse arvele jäi kohtumise lõpuks parimana 25 punkti ja 11 lauapalli. Gert Dorbek lisas 13 silma. Kalev/Cramole tõi Frank Elegar 16 punkti, Vlad Moldoveanu lisas 15 ja Ty Abbott 10 punkti.

Kalev/Cramole oli see tänavuse meistriliigas esimene kaotus 13 võidu kõrval, Tartul on kirjas 15 võitu ja 1 kaotus.