DELFI VIDEO: Tanel Kurbas: Kalevil on Eesti parim võistkond

 (5)

Täna Rocki parimana 18 punkti visanud Tanel Kurbas sõnas pärast 68:78 allajäämist Kalev/Cramole, et kalevlastel on hetkel Eesti parim võistkond.

"Täna oli põhiline see, et saaks väikese koormuse kätte ja keegi viga ei saaks. Meil on niigi pikkade osas väike probleem," tunnistas Kurbas pressikonverentsil, et nende mõtted on vaid Balti liiga finaali kordusmängul.

"Kindlasti tulime võitma, selles mõttes ei saa öelda, et tulime lihtsalt mängima. Põhiplaan oli, et saaks maa-ala harjutada, et seda võib-olla kolmapäeval proovida. Kalev suutis üsna hästi esimesel poolajal selle ära kasutada ja lõpus pidime ikkagi mees-meest mängima," selgitas Kurbas.

"Lauavõitlus on meil mitmendat mängu järjest põhiprobleem. Kalevil on veidi pikemad mehed, samas ei saa ainult pikkade kaela ka ajada, neil said lühemad ka korralikult lauda," tõi Kurbas välja Rocki suurima kitsaskoha.

Põhiturniiri täiseduga läbinud Kalevi kohta jagas Kurbas kiidusõnu: "Üldkokkuvõttes arvan, et Kalev on Eesti parim võistkond. Nad on hea meeskonna kokku saanud. Ma arvan, et kevadel tuleb kõvasti vaeva näha, et neile finaalseerias vastu hakata."