DELFI VIDEO: Kullamäe: 7-mänguline finaalseeria oleks kõige magusam

 (28)

Tartu Ülikool/Rocki korvpallimeeskonna peatreener Gert Kullamäe andis päev enne finaalseeria esimest mängu Delfi TV-le pika intervjuu.

"Mina olen sellise saatusega treener, et pole saanud finaale täiskoosseisuga mängida. Ajalugu kordub, sest ka see aasta on nii - Augustast (Peciukevicius) me suure tõenäosusega ei näe finaalseerias," sõnas Kullamäe kolmapäeval ehk päev enne esimest kaotust Kalev/Cramole.

Meeskonna komplekteerituse kohta ütles Rocki boss: "Oma võimaluste juures oleme asjaga hakkama saanud. Meil tegelikult vedas, et saime üldse pika juurde. Sügisel käis kõva võitlus ja oli variant, et jätkamegi vaid ühe välismängijaga ehk Augustasega."

Rockil on kaks välismängijat, Kalevil aga koguni kuus. Miks nii? "Tuleb arvestada ka kontekste. Kalev ei komplekteeri oma meeskonda Eesti meistrivõistlusteks, vaid Ühisliigaks. Ma olen selles täiesti kindel," lausus Kullamäe.

Vaata pikka intervjuud Kullamäega.

Tänane teine finaalmäng algab Tartu Ülikooli Spordihoones kell 17.00. Mängu otsepilti näeb Delfi TV ja TV6 vahendusel. Delfi TV korvpallistuudio Kalev Kruusi, Ivar Jurtšenko ja Tanel Teini juhtimisel alustab kohapealt kell 16.30.