DELFI VIDEO | Kohtunikud eelistasid vastast? Heiko Rannula nõutult: vilistaks kohtunikud mõnegi 50-50 olukorra meie poole

 (5)

Pärnu Sadama korvpallimeeskond kaotas OlyBet Eesti-Läti korvpalliliigas nimekale Riia VEF-ile 72:76.

Variant võita püsis Pärnul õhus normaalaja viimase minutini. Kui kohtunikud poleks VEF-ile lõpus "tasuta" küljeauti andnud, olnuks võiduvõimalus veel suurem. Ent VEF ebaõiglaselt palli sai ja nii kadus otsustavatel hetkedel Pärnul väärt rünnakuvõimalus. Kas see otsustanuks midagi, ei tea, aga fakt iseenesest jääb hingele kripeldama.

"Saaks väikse abi mõnikord kohtunike käest ka, et vilistaks mõnegi 50-50 olukorra meie poole, siis oleks rohkem variante VEF-i sugustele meeskondadele vastu saada," sõnas kohtumise järgselt Pärnu Sadama peatreener Heiko Rannula. Samas oleks võinud ka mängijad teatud olukordades targemalt tegutseda. "Saimon Sutt ja Rannar Raap peavad oma hirmudest üle saama. See ei ole neil esimene kord, kui pingelistes mängulõppudes ei pea närvid vastu. Hakkavad tegema mingeid ulmelisi lahendusi ja kardavad kontakti. Nad peavad munad üles leidma, ega muud imet polegi."