DELFI VIDEO: Gert Kullamäe: hästi läks, kõik mehed jäid terveks


Balti liiga finaali kordusmänguks valmistuv TÜ/Rocki korvpallimeeskond alistus täna koduliigas Kalev/Cramole 68:78. Rocki juhendaja Gert Kullamäe õnnitles põhiturniiri täiseduga lõpetanud Kalevit ja avaldas rahulolu, et kõik tema mängijad jäid terveks.

"Polegi väga selliseid mänge olnud Kaleviga, kus oleks saanud nii pingevabalt peale minna. Meil on võimalus teha midagi erilist ning ma ei varja, et meie fookus on tänasel päeval Balti liiga finaalil," rääkis Kullamäe mängujärgsel pressikonverentsil.

"Keskendusime täna teatud asjadele. Tahtsin anda mõningatele meestele rohkem mänguaega ja teistele puhkust. Noored mehed said palju minuteid. Tahtsime täna palju maa-ala mängida, see õnnestus. Kõik mängijad, kes mängisid rohkem minuteid, jäid terveks. Täiuslikkusest jäi puudu vaid mängu võit."

"Kindlasti on lähipäevade võtmesõna lauavõitlus. Tänane mäng näitas suurima valukoha ära – jäime lauas alla nii maa-ala kaitses kui mees-mehe vastu," lisas Kullamäe.

Brian Harperi vigastuse kohta ütles Kullamäe, et hetkel veel täna tehtud uuringu tulemusi ei ole, kuid kolmapäeval Šiauliai vastu ta suure tõenäosusega ei mängi.