DELFI VIDEO: Alar Varrak: meil on olnud sel hooajal kolm erinevat perioodi

 (3)

BC Kalev/Cramo teenis täna Eesti korvpalli meistriliigas 30. võidu, alistades võõrsil TLÜ/Kalevi 86:73. Tänavu koduliigas vaid võite tunnistanud Kalev/Cramo peatreeneri Alar Varraku sõnul liigub meeskonna mänguvorm tõusvas joones.

"Eesmärk omaette põhiturniiri võitmine muidugi pole, samas, täna hommikul sai ka meeskonna ees öeldud, et proovime seda teha. Aasta või kümne aasta pärast oleks seda hea meenutada, et oleme üks neist, kes seda on suutnud. See on selline vaheeesmärk, aga suurt pilti vaadates ei vääri see erilist jututeemat."

"Meil on olnud sel hooajal kolm erinevat perioodi. Jah, selles viimases perioodis oleme vaikselt kogu aeg paremaks läinud mänguliselt - kaitses ja rünnakul. Skooriliselt see võib-olla pole alati kajastanud - vahel vastane on liiga kõva pähkel või on meil visketabavus kehva olnud," lisas Varrak. Kaheks ülejäänud perioodiks peab Varrak hooaja algust, mil meeskonnas olid veel Josh Boone, Marco Killingsworth ja Brandis Raley-Ross, ja vahepealset aega, mil otsiti uusi mehi.