Alar Varrak: Sellist võiduseeriat pole ei CSKA-l ega Madridi Realil

 (94)
Enesekindel Alar Varrak, korvpall
VTB Ühisliiga korvpall Kalev/Cramo - HimkiFoto: Priit Simson

Vaid napid kaks päeva on aega G4S korvpalli meistriliiga finaalseeria avamänguni. Kaheksandat korda viimase üheksa aasta jooksul kohtuvad finaalis BC Kalev/Cramo (endise nimega Ehitustööriist) ja Tartu Ülikool/Rock. Selle perioodi jooksul on viis korda kuulunud võidukarikas pealinna klubile ning kolm korda tartlastele. Kumb jääb peale tänavu?

Kahel viimasel aastal meistriks tulnud Kalev/Cramol on play-off staadiumis ette näidata koguni 22-mänguline võiduseeria. Kaotusekibedust tunti play-off mängudes viimati 29. aprillil 2010, kui poolfinaalseeria otsustavas kohtumises jäädi alla TÜ/Rockile 59:98.

"Ma usun, et see on üpriski ainulaadne näitaja. Võib-olla Kaunase Žalgiris on Leedus midagi sarnast suutnud korraldada," kommenteeris Kalev/Cramo loots Alar Varrak, kelle jaoks algab peatreenerina esimene suur finaal. "Vaevalt, et Moskva CSKA Venemaal või Madridi Real Hispaanias on play-offides sedavõrd kaua võidulainel püsinud. Kindlasti päris kõnekas näitaja," lisas Varrak.

Finaalseeria kaks esimest mängu peetakse sel nädalal Tallinnas Saku suurhallis. Neljapäeval algab mäng kell 19 ja laupäeval kell 17. Mõlemat kohtumist on võimalik otseülekandes jälgida nii Delfi TV kui TV6 vahendusel.