Jekabpils/SMScredit.lv - BC Kalev/Cramo 64:102 (17:27, 15:24, 18:30, 14:21)

Külalised juhtisid avaveerandi keskpaigaks 13:5, aga Jekabpils suutis 7:2 spurdiga vastata. Martin Dorbek ja Branko Mirkovic tabasid kaks kaugviset ning punkte tõid juurde ka Tanel Kurbas ja Maksim Salaš, millega aidati omad kümne silmaga ette. Ligi kahe minutiga õnnestus võõrustajatel küll nelja punkti kaugusele pääseda, aga suuremat vastupanu siiski osutada ei suudetud. Mõned hetked hiljem viis Kristjan Kitsing Kalev/Cramo 37:27 juhtima ning Kurbase viimase sekundi kaugviskest oli vahe paisunud 16 punktile.

Kalevlaste resultatiivne mäng jätkus ja vaid 32 sekundit pärast kolmanda veerandaja algust vaatas tabloolt vastu seis 55:32. Viimasele neljandikule mindi vastu 31-punktilisest eduseisust ja järgmised kümme minutit olid vormistamise küsimus. 2.52 enne lõppu juhtis Kalev/Cramo 41 punktiga ning kokkuvõttes visati 102 punkti täis.

Kalev/Cramo poolelt särasid varasemalt maailma tugevaimas korvpalliliigas NBA Philadelphia 76ersit esindanud Arnett Moultrie ja Tony Wroten. Keskmängija Moultrie arvele jäi 27 punkti, visked väljakult 10/11. Kuigi tagamees Wroten sai kirja ainult 2 punkti, andis ta kaaslastele koguni 22 resultatiivset söötu, lõikas vastastelt viiel korral palli vahelt ja korjas 3 lauapalli. Negatiivse poole pealt kaotas viimane kaheksal korral palli. Kristjan Kitsing lisas 16 punkti ja 8 lauapalli, Maksim Salaš 15 punkti ja 7 lauapalli, Reggie Lynch 12 ja Tanel Kurbas 10 silma.

Jekabpilsi eest viskas Jurijs Aleksejevs 18 punkti ning kogus 9 lauapalli. Leon Gilmore III tõi 10 punkti, 9 korvisöötu ja 5 lauapalli ning Rodrigo Bumeisters lisas samuti 10 silma.

OlyBet Eesti-Läti Korvpalliliiga jätkub laupäeval, 26. jaanuaril kolme mänguga. Esmalt on vastamisi AVIS UTILITAS Rapla ja BK Liepaja ning BK Ventspils ja Jekabpils/SMScredit.lv. Tund aega hiljem kohtub BC Valga-Valka/Maks&Moorits võõrsil BK Ogrega.