Venemaa oli kohtumise eel favoriit, aga lõpuks võeti oodatust ehk isegi kindlam võit. Esimeste minutitega 0:10 kaotusseisu jäänud Eesti suutis esimese veerandi lõpuks vahe 14:18 peale vähendada, aga seejärel hakkasid venelased taas eest ära libisema.

Eesti resultatiivseim oli 11 punktiga Janari Jõesaar, 10 punkti viskas Rain Veideman. Veideman andis ka kaheksa resultatiivset söötu. Rauno Nurger viskas seitse punkti. Kerr Kriisa jäi 14 minuti jooksul nulli punkti peale, 19-aastane mängujuht tegi ka kolm pallikaotust.

Venemaa kasuks tõi Jevgeni Baburin 19 punkti, kapten Andrei Vorontsevitš lisas 15 punkti. Venemaa tabas kolmeseid 36-st 19. Eesti tegi 16 pallikaotust Venemaa 12 vastu.

EM-valiksarja B-grupis on Itaalial võitnud kahest mängust kaks, Venemaa kolmest mängust kaks, Eesti kolmest üks ja Põhja-Makedoonia kahest null.

Eesti oli varem võõrsil 81:72 alistanud Põhja-Makedoonia, kodus jäädi 81:87 alla Itaaliale. Venemaal oli kirjas võõrsil Itaalia vastu saadud 64:83 kaotus, Põhja-Makedooniat võideti kodus 77:67.

Ajakava järgi jätkub Tallinna "mull" esmaspäeval. Kell 16 peaks kohtuma Venemaa ja Itaalia ning kell 20.30 Eesti ja Põhja-Makedoonia. Kui võimalik, üritatakse millalgi ära pidada ka Itaalia ja Põhja-Makedoonia matš.

Eurobasket 2022 ülekandeid näed TV3 Sport kanalitest või veebis go3.tv.