Žiga Fifolt lahkub omal soovil Rapla TYCO-st

 (27)
Tyco Rapla vs KK Pärnu
Žiga FifoltFoto: Siim Solman

2013. aasta sügisest Rapla TYCO meeskonna koosseisu kuulunud sloveenist keskmängija Žiga Fifolt lahkub täna Eestist ja tema suhted Rapla klubiga on lõppenud.

Initsiatiiv klubivahetuseks tuli mängija enda ning tema agendi poolt, kirjutab KK Rapla koduleht.

Info soovist meeskonnast lahkuda jõudis agendi vahendusel TYCO Rapla esindajateni pühapäeval, päev pärast suureskoorilist võitu KK Pärnu üle.

Kaks päeva toimusid läbirääkimised mängija ning klubi esindajate vahel ning lõpuks jõuti kokkuleppele. Raskes seisus, kus meeskonna eesliin on juba ühe suure löögi saanud, tuli TYCO Rapla mängija soovile vastu. Eile, 2.detsembril, pidas mees viimase kohtumise Rapla särgis ning täna lendab ta Sloveeniasse tagasi. Kus Fifolt oma karjääri jätkab, pole hetkel teada.

TYCO Rapla manager Jaak Karp säilitab olukorda kommenteerides endale iseloomulikku positiivset joont: "Ei saa salata, et Žiga soov meeskonnast lahkuda tuli nii mulle kui treeneritele üllatusena ning ebasobival ajal. Samas ei saa olukorda üle dramatiseerida ning tagasilöök meeskonnale on vaid ajutine. Mõned kandidaadid tühimiku täitmiseks korvialuses võitluses on juba silmapiiril."