Ainars Bagatskise lahkumise järel ajutise juhendaja Rimantus Grigase käe all mängiv Kaunase suurklubi juhtis poolajaks 51:37, kuid normaalaja lõpuks oli seis viigis 88:88. Seejuures oli viimasel minutil Žalgiris veel 88:84 juhtimas, kuid Aaron Miles`i vabavisked ja Britton Johnseni lõpusekundi vise päästsid Pau-Ortezile lisaaja.

Esimese lisaaja lõpus oli Marcelinho Machadol võimalus Kaunase klubile võit kindlustada, kuid mäng läks teisele lisaajale, kus valitses juba Pau-Ortez.

Pau-Ortezi ridades kogus Michael Wright 30 punkti, Britton Johnson lisas 21 silma ja 11 lauapalli. Kaunase meeskonnas viskasid Tanoka Beard 23 punkti (lisaks 11 lauapalli), Jonas Maciulis 22 ning Marcelinho Machado ja Marko Popovic 20 punkti.

Pau-Orthezil on nüüd C-alagrupis 4 võitu ja 3 kaotust, mis annab 3.-4. koha jagamise, Žalgiris on ühe võiduga viimasel ehk 8. kohal.

Kaotuseta jätkab Euroliigat Panathinaikos, kes teenis seitsmenda võidu Tel Avivi Maccabi vastu numbritega 90:88. Kreeka klubile tõid Mike Batiste 21 ja Tony Delk 17 punkti, Maccabi resultatiivsemad olid Will Bynum 22 ja Nikola Vujcic 18 silmaga.