Võit maitses eriti magus, sest neljanda veerandaja eel oli Udine 13 punktiga taga 35:48. Siis aga leiti lisakäik ja viimasel veerandajal kallati vastaste korvi 30 punkti, endale lasti visata vaid 14. Suurim miinus oli kolmandal veerandajal 17 punkti (31:48).

Tähtsat rolli etendas taaskord ka Veideman, kes kohtumise otsustavas faasis viskas oma 19 punktist kuus. Lisaks sai ta kirja 3 lauapalli ja 3 korvisöötu. Visketabavus väljakult jättis küll soovida (5/16), aga kõige tähtsamatel visetel käsi ei vääratanud.

Udine tulemuslikum oli 20 punkti (visked 9/10) ja 12 lauapalliga Abdel Kader Fall.

Udinel on tabelis 15 võitu ja 14 kaotust, millega ollakse idakonverentsis üheksandad. Põhiturniiril jääb mängida veel vaid üks voor ning Udinel on teoreetiline variant jõuda play-off mängudele.