Pea kogu kohtumise tagaajaja rollis olnud Rock ärkas otsustaval veerandajal, kui tegi 16:0 vahespurdi ja asus juhtima 72:71. Paraku sai Eesti klubi viimase kolme minutiga juurde vaid kaks punkti ning nii tuli vastu võtta kuuepunktiline kaotus.

Rocki parimad olid Rain Veideman 13, Sten-Timmu Sokk 12, Vallo Allingu 11 ning Callistus Eziukwu ja Marek Doronin 10 punktiga. Eziukwu arvele kogunes ka 13 lauapalli. Benfica resultatiivseimaks osutus 21 silma visanud Cordell Henry. Erilises hoos oli mees avapoolaja lõpus, kui ta arvele kogunes lühikese ajaga 15 punkti.

4. veerandaeg:

80:74 Mängu lõpetavad Ramose ja Soku kahesed. Seega tegi Benfica viimase kolme minutiga 9:2 vahespurdi.

78:72 Rocki minutiline mõtlemisaeg ei aita, sest Henry realiseerib mõlemad vabavisked. Mängida 24 sekundit.

76:72 Jenkinsilt kahene, kui mängida on 28 sekundit.

Viimased kaks minutit. Talts teeb jooksu, Reed eksib kaugviskel, Veideman ei saa kahel korral järjest sisse kahest ning Reedilt ebatäpne lähivise.

74:72 Jenkins realiseerib kahest vabaviskest ühe, kui mängida on 1.36.

73:72 Benfica umbes üheksa minutit kestnud korvipõua lõpetab Henry kahene.

Benfica võtab jälle aja maha. Normaalaja lõpuni on jäänud 2.46.

71:72 Eziukwu ja Allingu korvide järel on Rock teinud 16:0 vahespurdi ja juhtima läinud!

71:68 Rocki see ei pidurda, sest Eziukwu surub Taltsi söödust palli korvi! Minut hiljem paneb pealt Eichfuss.

Benficalt time-out. Normaalaja lõpuni on jäänud 7.41.

71:64 Veidemanilt teine kolme otsa ja Talts paneb pealt!

71:59 Jenkins ja Evans suurendavad Benfica eduseisu. Veideman vastab kolmesega.

3. veerandaeg:

67:56 Sokult kahene, ent veerandaja lõpetab Henry korv.

65:54 Soku kolmese ja Allingu kahese järel paneb Reed kolmese.

62:49 Allingult ja Evansilt kahene.

60:47 Evans tabab kahel rünnakul järjest mõlemad vabavisked.

56:47 Leppik lisab Rocki kontosse kahese. Jenkins realiseerib mõlemad vabavisked. Veerandaja lõpuni on jäänud mängida 4.48.

54:45 Kolmesed Ramoselt ja Leppikult.

51:42 Allingu realiseerib kahest vabaviskest ühe. Seejärel viskab Tsintsadze neli punkti järjest. Benfica mõõna lõpetab Reedi kolmene, millele Doronin vastab samaga.

48:34 Teise poolaja esimene korv Benfica mehelt Jenkinsilt.

2. veerandaeg:

Avapoolajal olid Rocki parimad Doronin ja Veideman seitsme ning Eziukwu kuue punktiga. Eziukwu noppis ka kaheksa lauapalli. Benfica poolel oli hoos 15 punkti visanud Henry. Sealhulgas tabas Henry seitsmest kolmesest neli.

46:34 Väsimatu Henry paneb järjekordse kolmese. Mees sooritab kaugviske ka poolaja lõpuvilega, kuid Rocki õnneks ei taba.

43:34 Henrylt Benficale 12 punkti järjest. Selle seeria lõpetas Jenkins.

41:34 Henry kolmesele vastab Sokk tabavate vabavisetega, ent Henry teeb siis 3+1 rünnaku ja lisab peagi kahese.

32:32 Evora realiseerib kahest vabaviskest ühe, Veideman aga mõlemad. Henry kolmene viigistab seisu.

28:30 Veidemani kolmene viib Rocki juhtima! Poolaja lõpuni on jäänud mängida 4.45, Benfica võtab aja maha.

28:27 Evora viib Benfica kuuepunktilisse eduseisu. Veidemani kahene ja Eichfussi 2+1 rünnak toovad Rocki mängu tagasi.

26:22 Eziukwult kahene, Reed realiseerib kahest vabaviskest ühe.

25:20 Veerandaja avab Soku kolmene, millele Evans vastab kahesega.

1. veerandaeg:

23:17 Reedilt veel kaks punkti. Veerandaja lõpetab Allingu kahene.

21:15 Reedi kahe tabava lähiviske vahepeal on täpne Eziukwu.

17:13 Evansi kahese järel tabab Doronin kolmese. Ramos vastab samaga.

12:10 Meeskonnad viskavad korve vaheldumisi.

8:6 Benficalt kaks korvi järjest. Seejärel on täpne Tsintsadze.

4:4 Jenkinsile vastab Allingu.

2:2 Jenkins viigistab.

0:2 Doronin viib Rocki juhtima.

Rocki algkoosseis: Tsintsadze, Leppik, Doronin, Allingu, Eziukwu.

Enne mängu:

Rock on seni kaotanud mõlemad kohtumised ja püsib ainsana alagrupis võiduta.

Portugali meistrivõistlustel kolmandat kohta hoidev Benfica on võitnud kahest eurosarja mängust ühe, olles koduväljakul üle olnud Lugano Basketist 89:84.