Kalev võitis avaveerandi 19:14, ent jäi poolajavileks 32:33 kaotusseisu. Otsustavale veerandile mindi külaliste 53:48 eduseisus.

Neljanda veerandi 52:58 kaotusseisust tegid aga kalevlased 9:0 vahespurdi. Valga jõudis veel kolm minutit enne lõppu ühe punkti kaugusele (65:66), kuid koheselt vastasid Keith McLeod ja Gert Dorbek kaugvisetega. McLeodi jaoks oli see üldse esimene korv, sest tema seitse esimest viset ei tabanud.

Kalevi resultatiivseim oli Gary Wilkinson 24 punktiga, Gert Dorbek lisas 15 ja Tanel Sokk 11 punkti. Lauavõitluse 35:26 võitnud Valgale tõid Timo Oja 17, Raitis Grafs 14 ja Edgars Cunda 12 punkti.

„Lõpus oli neil jõudu rohkem. Arvan, et eks nad rohkem valmistusid juba selleks homseks kohtumiseks, kuid kaotus on kaotus,“ leidis Valga/Maks&Mooritsa peatreeneri kohta täitnud Heiko Rannula.

Kalev/Cramol on nüüd turniiritabelis 6 võitu ja 2 kaotust, Valgal kolm võitu ja neli kaotust.