Rait Keerles viskas koguni 39 punkti (kahesed 12/8, kolmesed 5/3, vabavisked 18/14) ja hankis 8 lauapalli. Kalevi ridades ei teinud kaasa vigastatud Charron Fisher, Josh Akognon ja Marko Riis. Viie veaga kukkus välja Kevin Owens.

Kalev kaotas avapoolaja 41:45, kuid alustas kolmandat veerandit 13:0 vahespurdiga. Sealt edasi enam edu käest ei antudki.

Pronksiseeria teine mäng on kolmapäeval TTÜ koduväljakul, vajadusel kolmas mäng reedel  taas TTÜ spordihallis.

Mängu käik:

Kalev/Cramo - TTÜ 89:82 (23:19, 41:45, 69:62)

I veerand:

Vigastuste käes vaevleva Kalevi eest ei mängi täna Charron Fisher, Josh Akognon ja Marko Riis.

Avaveerandi keskel juhib TTÜ 14:12.

Esimese veerandaja võidab siiski meistritroonilt lahkuv Kalev/Cramo 23:19.

II veerand:

Teise veerandi keskel on vaid kaheksa mehega mängiv Kalev jäänud kaotusseisu 30:36.

Kristo Orula toob oma 13nda punkti ja viib TTÜ juba 43:35 juhtima. Teist veerandit mängida 2.30. Fisher, Akognon ja Riis täna ei mängigi.

Poolajavileks on TTÜ ees 45:41. TTÜ valitseb lauas 22:14 ja on näidanud oluliselt paremat visketabavust. Kalev on näiteks kõik viis kaugviset mööda visanud.

III veerand:

Kalev alustab kolmandat veerandit 13:0 vahespurdiga ja pääseb 54:45 juhtima. Mängitud kaks minutit. Rait Keerles on toonud juba 25 punkti!

3.30 mängida ja Keerles tabab kolmese - 61:53 Kalevile.

TTÜ jõuab 60:63-ni. Kaks minutit mängida kolmandat veerandit.

Kolmas veerand lõpeb Kalevi 69:62 eduseisus. Keerleselt 31 punkti.

IV veerand:

Joosep Toome teeb otsustava veerandi avaminutil rünnakul vea, mis on talle viies. Toome arvele jäi 13 punkti ja 7 lauapalli.

Seitse minutit lõpuni ja Kalev hoiab eduseisu: 77:69.

Otsustava veerandi keskel on Kalevi edu 81:72. Keerleselt juba 35 punkti (kahesed 12/8, kolmesed 5/3, vabavisked 14/10).

Kalevil on viie veaga väljas Kevin Owens ja mängus veel vaid seitse meest. TTÜ-l vigadega väljas Toome ja Tamm.

TTÜ jõuab 81:85-ni. Mängida poolteist minutit.

13 sekundit lõpuni ja Kurbase vabavisete järel on Kalev ees 89:82.

Kalev võidab 89:82.