Rocki parimana viskas leedulane Augustas Peciukevicius 25 punkti ja korjas 5 lauapalli. Janar Talts lisas 15 silma ja 8 lauda, ameeriklane Vincent Simpson 15 punkti ja 5 korvisöötu. Södertälje edukaim oli 23 punktiga horvaat Toni Bizaca.

Esimese veerandaja võitis Rock numbritega 25:17, poolajale mindi tartlaste 51:39 juhtimisel. Kolmas veerandaeg lõppes Rocki eduseisul 78:55.

Rockile oli see EuroChallenge sarjas kahe kaotuse kõrvale esimene võit. Kodus kaotati avamängus Ventspilsile 65:66, Austrias tuli tunnistada kohaliku meistri Zepteri 74:82 paremust.

Kuna teises sama alagrupi kolmanda vooru kohtumises võitis Ventspils võõrsil Viini Zepteri 78:71, püsivad Rockil head võimalused kahe parema hulka tulla ja edasi pääseda. Kolme vooru järel on Ventspilsil 3, Rockil, Zepteril ja Kingsil 1 võit.

Rocki eurohooaeg jätkub 3. detsembril, kui sõidetakse külla Ventspilsile. 10. detsembril mängitakse Zepteriga kodus ja 17. detsembril Södertäljega võõrsil.