Esimese veerandi võitis kodusaalis mänginud TTÜ 14:8, poolajaks oli juba Kalev viie punktiga peal 32:27. Kolmandagi veerandaja võitis Kalev 50:42, kuid TTÜ-l oli selgelt veel midagi varuks.

Viimast veerandit alustas TTÜ 10:2 vahespurdiga, jõudes viigini 7.16 enne lõppu seisul 52:52. Pingeline heitlus jätkus viimaste hetkedeni. Viis sekundit enne lõppu läks Kalev Reimo Tamme lähiviskest ette 58:56, misjärel võttis TTÜ minutilise mõtlemisaja.

Kaks sekundit enne lõppu sai Kiur Akenpärg sisse lõppskoori vormistanud kaugviske, resultatiivse söödu andis võiduviskele Erik Keedus.

Akenpärg oli ka võitjate parim 17 punktiga. Keeduse arvele kanti 12 punkti. Rain Raadik tegi oma uue koduklubi eest mängides kaksikduubli 11 punkti ja 10 lauapalliga. Kalevi edukaimad olid 14 punkti ja 6 lauapalliga Asenso Ampim ning 9 punkti ja 10 lauapalliga Renato Lindmets.

TTÜ kindlustas tänase võiduga liigatabelis kolmandat kohta, olles kogunud 10 võitu ja 5 kaotust. Kalev jätkab 7 võidu ja 11 kaotusega kuuendal positsioonil. Tabeliliider on täisedu 9 võiduga Kalev/Cramo, Rock on 13 võidu ja 1 kaotusega teine.